Aktualności
01-07-2024
Ruszyła nowa Promocja na stronie www.eprzedszkole.eu. Więcej szczegółów na stronie Rabaty.

01-06-2024
Wszystkim Przedszkolom, które skorzystały z promocji gratulujemy. Następna promocja już nie długo. Szczegółów proszę szukać na naszych stronach.

Kod rabatowy
Korzystamy z hostingu firmy cyber_Folks
Aby uzyskać rabat użyj kodu rabatowego: 28902731


Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sosnowicach


Konta osobiste
Kredyty
Ubezpieczeniaprzedszkole, strona internetowa dla przedszkola, tworzenie stron internetowych dla przedszkoli, strony www dla przedszkoli, tworzenie stron dla przedszkoli, zakładanie strony internetowej dla przedszkola, tworzenie stron internetowych przedszkola

Sonda
Jaka jest nasza oferta?
Odwiedziny
Dzisiaj: 46Ogółem: 13251

E-booki

Przedstawiamy tu e-booki, które warto przeczytać.

Zadbaj o swój głos
Polecam wszystkim nauczycielom, wykładowcom. Książka zawiera wiele cennych wskazówek dotyczących dbałości o ich narzędzie pracy.
Szkolny start dziecka
Jak przygotować swoje dziecko do rozpoczęcia szkolnej edukacji i zapewnić mu optymalne warunki do rozwoju?
Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety
Nie straszy przed macierzyństwem, ale ukazuje wszelkie jego aspekty w prawdziwym świetle, bo wiadomo iż każde zdarzenie w naszym życiu może mieć swoje dobre i złe strony i dzięki tej książce można psychicznie się przygotować na niektóre niespodzianki związane z urodzeniem dziecka.
ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka
Dowiedz się, jak rozbudzić w Twoim dziecku jego wrodzoną inteligencję i ukryte talenty. Bardzo pouczająca książka, która daje bardzo dużo mądrości człowiekowi do tego, aby lepiej pokierować swoim i dzieci życiem.
ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii
Jak sprawić, aby Twoje dziecko polubiło ortografię i radziło sobie z prawidłową pisownią? Zawiera cenne wskazówki jak psychologicznie podejść do nauki ortografii, jak pozytywnie motywować i zachęcić dziecko do nauki ortografii.
ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu
Dowiedz się, jak pomóc swojemu dziecku osiągnąć sukces i sprawić, aby było szczęśliwe. Książka uczy nas jak powinniśmy postępować, aby wychować nasze dziecko tak, by w swoim dorosłym życiu było dumne z siebie i z tego jakich ma rodziców.
Metody i techniki szybkiego czytania
Poznaj sprawdzone rady autora kilkunastu publikacji z dziedziny efektywnej nauki, szybkiego czytania oraz koncentracji. Doskonałe wprowadzenie do tematyki szybkiego czytania.
Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia
8 zestawów zawierających 108 ćwiczeń, dzięki którym szybkie czytanie stanie się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym! Bardzo przydatne ćwiczenia, dzięki którym sprawisz, że Twoje czytanie staniesz się szybsze.
Jeżeli szukasz więcej e-booków, to poszukaj tutaj.


 
  • Dodaj link do: